O mnie

O mnie

Najważniejsze w życiu to zdrowie i pasja

 

rehabilitacja kielce

Rehabilitacja Kielce

Nazywam się Piotr Gardynik i jestem absolwentem fizjoterapii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz studentem osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Już podczas studiów zacząłem poszerzać swoje kompetencje dzięki dodatkowym specjalistycznym kursom i szkoleniom w zakresie terapii manualnej, różnorakich form masażu, instruktora fitness i dietetyki.

Ważnym krokiem rozwoju zawodowego był wyjazd do Francji. To tam zdobywałem swoje doświadczenie w najlepszych francuskich placówkach rehabilitacyjnych w tym: klinikach ortopedii, pulmonologii i neurologii, a także ośrodkach rehabilitacji sportowej oraz funkcjonalnej. Właśnie we Francji zobaczyłem, że praca z ciałem człowieka nie opiera się tylko na fizykoterapii lecz przede wszystkim na pracy manualnej, która przynosi znakomite rezultaty. Kolejnym etapem kariery zawodowej był pobyt w Ameryce Południowej i praca w prywatnym gabinecie gdzie, spojrzałem na rehabilitacje z jeszcze innej perspektywy. Bogate doświadczenie zawodowe pozwoliło mi wypracować własny sposób pracy z pacjentem, nie patrząc na niego przez pryzmat jednostki chorobowej ale opracowując każdego człowieka globalnie, lecząc nie tylko objawy, ale przede wszystkim  przyczynę dolegliwości.

Obecne studia osteopatii pozwalają mi na pełne spojrzenie na człowieka i jego złożone zależności, jednocześnie odkrywają nową filozofię pracy z pacjentem. Osteopatia w Polsce jest wprawdzie nową dziedziną, która bardzo dobrze prosperuje już na zachodzie i w USA, natomiast w Polsce dopiero rozkwita. Pracując z Francuskimi osteopatami zobaczyłem potęgę tej dziedziny oraz jej niezawodność, tym samym  zapragnąłem zgłębić wiedzę w tym kierunku.

Moją pasją jest ciągłe poszerzanie wiedzy, a największą satysfakcją pomoc drugiemu człowiekowi w uśmierzeniu bólu i powrotu do pełnej sprawności. Każdy pacjent jest dla mnie ważny, traktowany w sposób indywidualny i przybliża mnie to do dalszego rozwoju.

krzysztof surowiec
krzysztof surowiec
2023-04-13
Pełna profesja , bardzo dobry lekarz serdecznie polecam, ból kręgosłupa jak ręką odjął
Kamil Dudek
Kamil Dudek
2023-04-04
Gorąco polecam 👍💪 pełen profesjonalizm ☺️
zuh
zuh
2023-04-04
Kotwii
Kotwii
2023-03-20
Z czystym sumieniem polecam usługi pana Piotra. Bylem na konsultacjii juz z dwoma problemami i oby nie ale na pewno jak znów bedzie coś dolegać wróce w to miejsce
Elzbieta Kolarska
Elzbieta Kolarska
2023-02-07
Polecam gabinet p.Piotra. Pełen profesjonalizm. Pacjent czuje się,, zaopiekowany,,. Jest wysłuchany, p. Piotr odpowie na każde pytanie. Przede wszystkim czyta wyniki badań, ogląda płytki. Miła, ciepła atmosfera. Elżbieta
Adam Zaw
Adam Zaw
2023-02-02
Polecam serdecznie. Dokładny wywiad, trafna diagnoza, profesjonalne podejście do pacjenta. Dyskomfort i ból kręgosłupa minął.
Anita Nowak
Anita Nowak
2023-01-11
krzychu1387
krzychu1387
2023-01-06
Przez kilka dni ból pleców nie pozwalał mi normalnie funkcjonować, dzięki Panu Piotrowi przyczyna bólu została szybko i trafnie zdiagnozowana, wdrożone leczenie przyniosło rezultat a co najważniejsze mogę dalej trenować. Ogromna wiedza, doświadczenie, zaangażowanie. Diagnoza poprzedzona szerokim wywiadem a terapia dostosowana do etapu leczenia.
Marceli Gil
Marceli Gil
2022-12-29
Profesjonalne podejście do pacjenta, konkretne odpowiedzi na zadane pytania. Słucha pacjenta i doradza.
Dawid Łabus
Dawid Łabus
2022-12-09
Polecam, dobre podejście szybka pomoc